Најлудите роденденски забави

Објавено на од

 

Која е најдобрата и најлудата забава која сте ја приредиле досега? Ако не сте MC за забави, еве како тоа треба да се прави. Ви ги претставуваме најлудите забави кои што би можеле и вие да ги организирате:

Тематски забави

 

[caption id="attachment_2155" align="aligncenter" width="400" caption="80's забава"][/caption]

[caption id="attachment_2166" align="aligncenter" width="399" caption="Маскирана забава"][/caption]

 

[caption id="attachment_2158" align="aligncenter" width="410" caption="Пиратите од Карибите забава"][/caption]

Забава во лимузина

Забава во клуб

Забава покрај базен

А како сте расположени за еден роденден во Дизниленд?

comments powered by Disqus

Покани ги твоите пријатели

Желботека е прекрасно искуство заедно со пријателите

  • Добивајте ги вистинските подароци.
  • Знајте ги желбите на пријателите и изненадете ги.
  • Добивајте ги зделките што ги посакувате.

    Додај најмалку еден од производите долу во твојата желботека за да продолжиш.