Статии од категоријата Пронајди подарок

Подароци за Св. Валентин според фазата на вашата врска

Објавено на Од
Сигурна сум дека многу пати сте се двоумеле што да им купите на вашите љубени за Денот на вљубените, родендени, годишници...колку пари е соодветно да потрошите, колку вреден да биде подарокот... Пoтоа, сте се плашеле од незгодни моменти како: што ако не в...
прочитај повеќе »

Како до вистинскиот подарок?

Објавено на Од

 

Понекогаш е доволен само мал гест за да се чу

прочитај повеќе »

Како до совршен подарок за свадба?

Објавено на Од
Мај е месец на свадби и прослави. Сигурно веќе сте поканети на неколку свадби, а не знаете што да им подарите на младоженците. Ние ви нудиме неколку предлози кои се надеваме ќе ви помогнат при изборот на совршен подарок за свадба. Младоженците започнуваа...
прочитај повеќе »

Подарете за Младенци за среќен и хармоничен брак

Објавено на Од
Празникот Младенци го слави започнувањето на нов живот со личноста која сте ја избрале за свој животен сопатник. На овој ден најчесто се собираат најблиските за да прослават заедно со младенците за нивната среќа и да им посакаат живот исполнет со хармониј...
прочитај повеќе »

Време e за шопинг - уникатни подароци на половина цена!

Објавено на Од
Подарувањето подароци е една од најубавите и најзадоволувачките работи на свет, но сите знаеме колку тешка знае да биде потрагата по совршениот подарок. Ако и вие секогаш сте во потрага по нешто интересно и единствено за да ги изненадите најблиските, тога...
прочитај повеќе »

Идеи за подарок за деловни луѓе

Објавено на Од
Секогаш е тешко да се одбере вистинскиот подарок, особено кога се работи за колега, деловен партнер или можеби пријател работохоличар :) Како и секогаш, Желботека е тука да ви го олесни изборот. Погледнете ги нашите предлози или кликнете "повеќе" за да од...
прочитај повеќе »

7 подароци за задоволство и уживање

Објавено на Од
Следниот пат кога ќе ви фали идеја за подарок, сетете се дека на сите нам ни годи внимание, особено ако е насочено кон релаксација, задоволство и уживање. Еве неколку предлози за подароци кои сигурно ќе донесат насмевка на нечие лице. 1.Цвеќе - затоа што ...
прочитај повеќе »

Што сѐ му треба на вашиот компјутер?

Објавено на Од
Ако и вие сте едни од оние на кои голем дел од денот им поминува пред компјутер, без разлика дали е за работа или забава, еве неколку корисни предлози за компјутерски додатоци кои сигурно ќе ви го олеснат животот и ќе ви дојдат како вистинско освежување. ...
прочитај повеќе »

Романтични подароци кои ќе направат да се почувствува посебно

Објавено на Од
Не мора да чекате роденден, Св. Валентин или некоја друга посебна пригода за да ја изненадите својата партнерка со некое (мало) слатко задоволство кое ќе и покаже колку таа ви значи. Доколку ги чувате накитот или викенд на некоја егзотична локација како а...
прочитај повеќе »

Што сакаат жените?

Објавено на Од
Често се доведуваме во ситуација да не знаеме кои се желбите на преставничките од женскиот род. Навистина не е лесно да се разбере што би можело да ја направи да се насмее и да донесе сјај во нејзините очи...ова можеби е точно можеби и не. Денес ќе ја зас...
прочитај повеќе »

Покани ги твоите пријатели

Желботека е прекрасно искуство заедно со пријателите

  • Добивајте ги вистинските подароци.
  • Знајте ги желбите на пријателите и изненадете ги.
  • Добивајте ги зделките што ги посакувате.

    Додај најмалку еден од производите долу во твојата желботека за да продолжиш.