7 подароци за задоволство и уживање

Објавено на од

Следниот пат кога ќе ви фали идеја за подарок, сетете се дека на сите нам ни годи внимание, особено ако е насочено кон релаксација, задоволство и уживање. Еве неколку предлози за подароци кои сигурно ќе донесат насмевка на нечие лице.

1.Цвеќе

- затоа што никогаш нема да излезе од мода

[button color="red" link="http://www.tc.mk/shopping/ljubovna-istorija/1741/1" window="true"]Купи[/button]

2.Сет за козметика

- за средувањето во бања да биде мал сладок ритуал

[button color="red" link="http://www.tc.mk/shopping/setkozmetika13mala/4949/1#" window="true"]Купи[/button]

3.Парфем

- добар парфем ги буди сите сетила :)

[button color="red" link="http://www.tc.mk/shopping/1-million--paco-rabanne-100ml/5438/1" window="true"]Купи[/button]

4.Масажа дуо пакет

- Врвно опуштање и тоа во двојка

[button color="red" link="http://www.tc.mk/shopping/duo-paket-/274/1#" window="true"]Купи[/button]

5.Вино

- за секој повод и прилика

[button color="red" link="http://www.tc.mk/shopping/popov-vranec--kaberne-sovinjon-barik/4313/1#" window="true"]Купи[/button]

6.Фенг Шуи за уживање во сексот

- неколку совети никогаш не се на одмет :)

[button color="red" link="http://www.tc.mk/shopping/feng-shui-za-uzhivanje-vo-seksot-/3026/1#" window="true"]Купи[/button]

7.Масажер

- за релаксација после долг и напорен ден

[button color="red" link="http://www.tc.mk/shopping/masazher-scarlett-4/6646/1#" window="true"]Купи[/button]

 

 

 

comments powered by Disqus

Покани ги твоите пријатели

Желботека е прекрасно искуство заедно со пријателите

  • Добивајте ги вистинските подароци.
  • Знајте ги желбите на пријателите и изненадете ги.
  • Добивајте ги зделките што ги посакувате.

    Додај најмалку еден од производите долу во твојата желботека за да продолжиш.