Категории
cart

Ташна за на рамо зелена

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
700,00 ден.
Краток опис

 ПВЦ Ташна за на рамо со две контрани линии на преклоп

Димензии :
310 x 260 x 85mm

Бренд
Madison Tc product rating | 0 мислења
Провери залиха
Потребна е регистрација Постави прашање

 ПВЦ Ташна за на рамо со две контрани линии на преклоп

Димензии :
310 x 260 x 85mm

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа