Категории
cart

Ташна за лаптоп

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
3.500,00 ден.
Краток опис

Ташна за лап топ од брендот Андре Филипе составена од материјал полиестер со димензии 430 х 390 х 130. Погодна и за машки и за женски.

Бренд
Andre Phillippe Tc product rating | 0 мислења
Потребна е регистрација Постави прашање

Ташна за лап топ од брендот Андре Филипе составена од материјал полиестер со димензии 430 х 390 х 130. Погодна и за машки и за женски.

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа