Категории
cart

Ташна со метални рачки

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
1.450,00 ден.
Краток опис

Ташна со метални рачки

Бренд
MANDA Tc product rating | 0 мислења
Провери залиха
Потребна е регистрација Постави прашање

Ташна со метални рачки Материјал полиестер Димензии 33x26x6 cm Големина за принт 50 x 120 mm

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа