Категории
cart

Соларен полнач

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
4.550,00 ден.
Краток опис

Соларен полнач со маска за прозорец.Се користи како полнач на телефон,МП3 плеер  за во кола,канцеларија.

Јачина  1400mAh.

Димензии : 1,8х11,0х11,0

 

Бренд
Tc product rating | 0 мислења
Провери залиха
Потребна е регистрација Постави прашање

Соларен полнач со маска за прозорец.Се користи како полнач на телефон,МП3 плеер  за во кола,канцеларија.

Јачина  1400mAh.

Димензии : 1,8х11,0х11,0

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа