Категории
cart

Скара на јаглен

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
3.500,00 ден.
Краток опис

Иноксна скара на јаглен , голема површина ,лесно пренослива

Димензии : 37x24x24cm

Бренд
Tc product rating | 0 мислења
Потребна е регистрација Постави прашање

Инох скара на јаглен , голема површина ,лесно пренослива

Димензии : 37x24x24cm

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа