Категории
cart

Сет за кафе и чај со постоље

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
850,00 ден.
Краток опис

Сет за кафе и чај со постоље

Бренд
LE FLORE Tc product rating | 1 мислења
Провери залиха
Потребна е регистрација Постави прашање

Сет за кафе и чај со постоље во кутија за подарок Димензии 33,8x13,5x8,8 cm Големина за принт 30 x 20 mm

Tc product rating

Од Zdravko, пратено на 03.06.2016

Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа