Категории
cart

Сет со пенкала

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
1.950,00 ден.
Краток опис

Сет пенкала спакувани во луксузна кутија

Бренд
FIBOR Tc product rating | 0 мислења
Провери залиха
Потребна е регистрација Постави прашање

Сет од пенкала спакувани во луксузна кутија Димензии 17,2x10,4x5,5 cm Големина за принт 40 x 80 mm

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа