Категории
cart

Сет од паричник, пенкало и привезок

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
2.200,00 ден.
Краток опис

Сет од паричник, пенкало и привезок

Бренд
ELEGANCE Tc product rating | 0 мислења
Провери залиха
Потребна е регистрација Постави прашање

Сет од паричник пенкало и привезок спакувани во картонска кутија Димензии 17.5x16.5x3.5cm Големина за принт 30 x 40 mm

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа