Категории
cart

Сет кожен ремен

1.290,00 ден.
Краток опис

Сет машки кожен ремен со 2 променливи шноли,сместен во црна кутија (205 mm×115 mm).

Материјал : Кожа

Димензии :1200 mm

Бренд
ANDRE PHILIPPE Tc product rating | 1 мислења
Провери залиха
Потребна е регистрација Постави прашање

Сет машки кожен ремен со 2 метални шноли,сместен во црна кутија (205 mm×115 mm).

Материјал : Кожа

Димензии :1200 mm

Tc product rating Ременот е така-така

Од tasev.aleksandar, пратено на 22.05.2014

Многу убаво спакувано за подарок. Не сум убеден дека ременот е кожен. Но има две токи за менување, па веројатно се исплати.

Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа