Категории
cart

Сет чинија со вилушки

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
1.990,00 ден.
Краток опис

Сет чинија со вилушки

Бренд
Quatre Tc product rating | 0 мислења
Провери залиха
Потребна е регистрација Постави прашање

Керамичка снек плоча со 4 прегради и 4 вилушки во црна кутија подарок кутија. Андре Филип бренд производ.
Производ големина: 240 × 45 × 235 mm

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа