Категории
cart

Седум

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
150,00 ден.
Краток опис

Ексклузивното прво автобиографско дело напишанo од нашиот најголем ракометен ас, Кирил Лазаров, во кое открива дел од тајните и деталите кои го доведоа во големото спортско семејство на Барселона, за почетоците, за подемите и падовите во кариерата.

Бренд
Издавачки центар Три Tc product rating | 0 мислења
Потребна е регистрација Постави прашање

Кога размислувам за времето кое го поминавме под знамето и химната на мојата земја, секогаш се обидувам да најдам одговори кои веројатно никогаш нема да ги добијам ниту од самиот себе си, ниту од кој било друг.

Дали можевме подобро? Вечното прашање и мојата вечна дилема. Дали ако шутнев во последната секунда и топката ја затресеше мрежичката од внатрешната страна ќе успеевме да навлеземе подлабоко во полуфиналето? Но, исто така ќе остане и прашањето кое се трудам што помалку да си го поставувам, од проста причина што сепак на крајот кога ќе ги собереме резултатите, направивме успех.

Ексклузивното прво автобиографско дело напишанo од нашиот најголем ракометен ас, Кирил Лазаров, во кое открива дел од тајните и деталите кои го доведоа во големото спортско семејство на Барселона, за почетоците, за подемите и падовите во кариерата.

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа