Категории
cart

Рамка за слика 5

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
350,00 ден.
Краток опис

Рамка за слика 8 Наменета за подарок

Бренд
FINN Tc product rating | 0 мислења
Провери залиха
Потребна е регистрација Постави прашање

Рамка за слика Димензии 17,4x14,5x5,2 cm Големина за принт 10 x 60 mm Рамката е наменета за за подарок, може да се употреби во канцеларија.

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа