Категории
cart

Покер сет со држач за вино

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
3.990,00 ден.
Краток опис

Покер сер со држач за вино

Бренд
Royal Flush wine holder Tc product rating | 0 мислења
Провери залиха
Потребна е регистрација Постави прашање

Покер сет со држач за вино. Сетот вклучува два шпила за карти, чипови, и пет коцки

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа