Категории
cart

ПЕСНИ ЗА ТРИ ВРЕМИЊА

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
180,00 ден.
Краток опис

Поминаа многу години,висините ме мамеа, пат кон ридот поитав,но гледај каква судбина.

Есен дошла предвреме, ниту шумски плодови кошница да наполнам , ниту цвеќе ливадско коси да си закитам.

Чудна зима фатила крвта ми замрзнала, што да прави младоста в душа што ми остана?

Бренд
Манускрипт Tc product rating | 0 мислења
Потребна е регистрација Постави прашање

Поминаа многу години,висините ме мамеа, пат кон ридот поитав,но гледај каква судбина.

Есен дошла предвреме, ниту шумски плодови кошница да наполнам , ниту цвеќе ливадско коси да си закитам.

Чудна зима фатила крвта ми замрзнала, што да прави младоста в душа што ми остана?

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа