Категории
cart

Пенкало во ексклузивна кутија

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
450,00 ден.
Краток опис

Пенкало во ексклузивна црна картонска кутија. Пенкалото е  одлично може да е наменето за подарок. Димензии 164×42×22 mm

Бренд
Center Tc product rating | 0 мислења
Провери залиха
Потребна е регистрација Постави прашање

Пенкало во ексклузивна црна картонска кутија. Пенкалото е  одлично може да е наменето за подарок. Димензии 164×42×22 mm

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа