Категории
cart

Пенкало со Тач 2

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
110,00 ден.
Краток опис

Пенкало со црн мат завршеток и тач за дисплеи. Со плаво мастило.

Димензии: ø12 × 134 mm

Бренд
Tc product rating | 0 мислења
Провери залиха
Потребна е регистрација Постави прашање

Пенкало со црн мат завршеток и тач за дисплеи. Со плаво мастило.

Димензии: ø12 × 134 mm

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа