Категории
cart

Lenovo ThinkPad T440p Black

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
60.590,00 ден.
Краток опис
Процесор: Intel Core i5 Рам меморија: 4 GB Хард диск: 500 GB Монитор: 14" Bluetooth: Има Bluetooth Резолуција: 1366 x 768 Оперативен систем: Windows 7 Professional Тежина: 2.1 kg
Потребна е регистрација Постави прашање
Процесор: Intel Core i5 Рам меморија: 4 GB Хард диск: 500 GB Монитор: 14" Bluetooth: Има Bluetooth Резолуција: 1366 x 768 Оперативен систем: Windows 7 Professional Тежина: 2.1 kg
Продавница Ажурирано Цена  
Futureshop 2015-02-23 17:15:21 60.590,00 ден. Посети
Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »