Категории
cart

Lenovo IdeaPad Z710 Black

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
47.990,00 ден.
Краток опис
Процесор: Intel Core i7 quad-core Рам меморија: 8 GB Хард диск: 1 TB SSD: 8 GB Монитор: 17.3" Bluetooth: Има Bluetooth Резолуција: 1920 x 1080 Оперативен систем: No OS Тежина: 2.8 kg
Потребна е регистрација Постави прашање
Процесор: Intel Core i7 quad-core Рам меморија: 8 GB Хард диск: 1 TB SSD: 8 GB Монитор: 17.3" Bluetooth: Има Bluetooth Резолуција: 1920 x 1080 Оперативен систем: No OS Тежина: 2.8 kg
Продавница Ажурирано Цена  
Futureshop 2015-02-23 17:15:20 47.990,00 ден. Посети
Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »