Категории
cart

Lenovo IdeaPad YOGA13 13.3" Notebook 59390586

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
71.990,00 ден.
Краток опис
Процесор: Intel Core i7 Рам меморија: 8 GB SSD: 256 GB Монитор: 13.3" Резолуција: 1600 x 900 Оперативен систем: Windows 8 Тежина: 1.6 kg
Потребна е регистрација Постави прашање
Процесор: Intel Core i7 Рам меморија: 8 GB SSD: 256 GB Монитор: 13.3" Резолуција: 1600 x 900 Оперативен систем: Windows 8 Тежина: 1.6 kg
Продавница Ажурирано Цена  
Futureshop 2015-02-23 17:15:20 71.990,00 ден. Посети
Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »