Категории
cart

LED Часовник

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
2.200,00 ден.
Краток опис

LED часовник со аларм и дисплеј за температура.
Со AC-DC 2 пин адаптер.

Димензии: 150 x 39 x 70 mm

Бренд
Tc product rating | 0 мислења
Провери залиха
Потребна е регистрација Постави прашање

LED часовник со аларм и дисплеј за температура.
Со AC-DC 2 пин адаптер.

Димензии: 150 x 39 x 70 mm

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа