Категории
cart

Елегантна ташна за патување

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
2.000,00 ден.
Краток опис

Елегантна ташна за патување

Бренд
ELEGANCE Tc product rating | 0 мислења
Провери залиха
Потребна е регистрација Постави прашање

Елегантна ташна за патување со пластични рачки и поголема рачка. Материјал полиестер Димензии 66x39 cm Големина за принт 150 x 250 mm

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа