Категории
cart

Држач за ташни

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
250,00 ден.
Краток опис

Држач за ташни за закачување

Бренд
MADAME Tc product rating | 0 мислења
Провери залиха
Потребна е регистрација Постави прашање

Елегантен држач за ташна служи за закачување на ташната на секое место. Димензии ø4.7x0.7cm Големина за принт 20 x 20 mm

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа