Категории
cart

Држач за пенкала

450,00 ден.
Краток опис

Држач за пенкала

Бренд
PRODIGY Tc product rating | 1 мислења
Провери залиха
Потребна е регистрација Постави прашање

Држан за пенкала Димензии 11,8x10x5 cm Големина за принт 12,640

Tc product rating ОК е часовникот

Од tasev.aleksandar, пратено на 22.05.2014

Добро изгледа на биро, собира многу пенкала и часовникот е корисен.

Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа