Категории
cart

Деловна ташна за документи и лаптоп

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
1.650,00 ден.
Краток опис

André Philippe деловна ташна за документи и лаптоп.

Материјал : 840Д Полиестер/ПВЦ

Димензии : 380×90×295 mm

Бренд
ANDRE PHILIPPE Tc product rating | 1 мислења
Провери залиха
Потребна е регистрација Постави прашање

André Philippe деловна ташна за документи и лаптоп.

Материјал : 840Д Полиестер/ПВЦ

Димензии : 380×90×295 mm

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа