Категории
cart

Чаша од нерѓосувачки челик

350,00 ден.
Краток опис
Чаша со двоен ѕид направена од нерѓосувачки челик , волумен 300 ml .
Големина ( cm): Ø 7,6x8,9 cm
 
Бренд
VOX Tc product rating | 1 мислења
Провери залиха
Потребна е регистрација Постави прашање
Чаша со двоен ѕид направена од нерѓосувачки челик , волумен 300 ml .
Големина ( cm): Ø 7,6x8,9 cm

 

Tc product rating Супер

Од Kosta, пратено на 21.03.2016

Чаша со одличен квалитет

Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа