Категории
cart

Букет од 5 ружи

1.076,00 ден.
Краток опис

Букет од 5 ружи и зеленило

Потребна е регистрација Постави прашање

Подари стандарден букет со кој ќе покажеш големо внимание.

шифра:2336

Tc product rating

Од darko156, пратено на 25.02.2010

Tc product rating

Од gbuldioski, пратено на 02.03.2010

Odlicno izgleda. Isporacano na vreme. Majka mi bese presrekna :-)

Tc product rating

Од Laze, пратено на 04.06.2011

Tc product rating

Од Agathon, пратено на 06.03.2012

brza komunikacija, pristoen odnos i jasna/vremena isporaka. fala. pak ke naracam od vas!

Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа