Категории
cart
2.069,00 ден.
Краток опис

Букет од 13 прекрасни ружи.

Потребна е регистрација Постави прашање

Претвори ја несреќата во среќа со овој прекрасен букет. 

шифра:2336

Tc product rating Srekjna 13ka

Од Igor, пратено на 17.11.2015

Proizvodot izgleda podobro vo živo Točen opis, navremena Isporaka Mnogu profesionalno

Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа