Категории
cart

Бела Пластична УСБ екстерна батерија 10 000 mAh

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
2.190,00 ден.
Краток опис

Пластична УСБ екстерна батерија со 2 УСБ портa и 10000mAh батерија. Вклучува и микро УСБ кабелче за полнење.
Димензии: 74 × 154 × 16 mm

Бренд
Tc product rating | 0 мислења
Провери залиха
Потребна е регистрација Постави прашање

Пластична УСБ екстерна батерија со 2 УСБ портa и 10000mAh батерија. Вклучува и микро УСБ кабелче за полнење.
Димензии: 74 × 154 × 16 mm

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат


    
     

Продавница:
ПРОМО КОНЦЕПТ Дооел Скопје
Топ рејтинг

  Сигурно купување

 
  • Гарантирано рефундирање
  • Сигурно плаќање
  • Брзо решавање на рекламации
повеќе »

 Начини на плаќање

картички


уплатница
 повеќе »
 

Можеби ќе ви се допаѓа